Katinas vardu Šeši

Šeši, kuris apgynė savo teisę į naujus namus

Dažnas susimasto, kad būtų gerai šalia savęs turėti kokį nors gyvūną – šunį ar katiną. Kaip jį įsigyti? Galima nusipirkti iš veisėjų. Bet yra ir kitas būdas. Toks, kurį pasirinko Saulius.

„Ankstesniuose namuose turėjau katinų, ir, kai baigiau kurtis naujuose, sugalvojau, kad laikas jau ir naujam gyventojui, – sako gyvūnų mylėtojas. – Kaip tik šventės buvo, draugai susirinko, ir patarė globos namuose pasižvalgyti. Ta idėja man labai patiko ir ilgai nelaukęs nuvažiavau.”

Katinas vardu ŠešiKadras iš laidos "Mūsų gyvūnai"

Gyvūnų prieglaudoje, kurioje apsilankė, katinų – labai daug. Iš pradžių Sauliui patiko toks „vienas simpatiškas“, bet štai atbėgo dar vienas.

„Jis vaikštinėjo laisvas po teritoriją, reiškia, laisvas keliautojas, bet meilus, draugiškas, – pasakoja Saulius. – Net buvo toks incidentas su šuniukais, kai pora šuniukų bandė pribėgti prie manęs pasiglostyti, katinas tik atsitojo tarp manęs ir šunų, išrietė nugarą ir pradėjo šnypšti, lyg gintų, tartum aš jo būčiau. Tas momentas ir pavergė mano širdį. Taip kartu ir grįžom namo.“

Gyvūnų prieglaudoje pasirinkto katino vardas buvo Feliksas, o naujuose namuose jį pavadino Šeši. Tokį vardą katinėlis gavo už tai, kad ant priekinės letenėlės turi šešis pirštukus.

Dauguma žmonių bijo, kad gyvūnas iš globos namų nebus socializuotas. Bet Sauliaus katinukas bėdų nesukėlė. „Reikalus“ atlieka į dėžutę, užuolaidų nedrasko, elgiasi pavyzdingai.

„Jis toks, kažkoks ypatingas, – sako šeimininkas. – Jo būdas lyg šuns, nelepus ir nereiklus. Charakteriai sutapo. Mes panašūs vienas į kitą. Nesvarbu iš kur gyvūnas, ar iš globos namų ar iš veislyno. Svarbu sutarti su gyvūnėliu ir surasti tarpusavio kontaktą,“ – tvirtina katino Šeši šeimininkas.

Šeši pasisekė. Pasisekė ir Sauliui. Jie surado vienas kitą ir dabar gali mėgautis savo draugyste jaukiuose Sauliaus namuose, kurie dabar ir Šeši namai.

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šaltinis: Laidos “Mūsų gyvūnai” reportažas

  • Kurilų bobteilų veislės katė
  • Šunų bėgimo varžybos
  • Samojedų mylėtojams - užduotys Vilniuje.
  • „DiArchy“ magas Arvydas Gaičiūnas  sulaukė sesės siurprizo
  • Šuo
  • Vokiečių aviganis mieste
Dalintis FacebookDalintis su draugu

KS_1
KS_2
KS_3
KS_4
Kadrai iš laidos "Mūsų gyvūnai"

Rašykite:

  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skambinkite:

UAB Media Volpe
1998-2022 Laidą "Mūsų gyvūnai" kuria UAB Media Volpe. Visos teisės saugomos.
google-site-verification: googlebded0ab8a631affe.html