• slide_1

  "Mūsų gyvūnai" -

  sekmadieniais 11.30 per LRT

  Nuotraukos

 • slide_3

  "Mūsų gyvūnai" -

  sekmadieniais 11.30 per LRT

  Nuotraukos

 • slide_4

  "Mūsų gyvūnai" -

  sekmadieniais 11.30 per LRT

  Nuotraukos

 • Slide_5

  "Mūsų gyvūnai" -

  sekmadieniais 11.30 per LRT

  Nuotraukos

Smagi ir naudinga

Jau nuo 1997 metų televizijos laida „Mūsų gyvūnai“ apsilanko Jūsų namuose. Apie geriausius žmonių draugus – profesionaliai, žaismingai ir naudingai pasakoja laidos autorė ir vedėja Rasa Eilunavičienė bei kiti laidos dalyviai. Tai laida tikriems gyvūnų mylėtojams. Kiekvienoje laidoje Jūsų laukia pažintiniai reportažai, specialistų patarimai, įdomios šeimų ir jų numylėtinių istorijos bei pažintiniai konkursai žiūrovams.

Tiek mažas, tiek ir suaugęs gali grožėtis šunimis, katėmis, paukščiais, ropliais, vabzdžiais bei kitais gyvūnais, kuriuos dažniausiai galima laikyti ir namuose. „Laida naudinga ne tik tiems, kas jau turi, bet ir tiems, kas dar tik ruošiasi įsigyti augintinį, – sako laidos autorė ir vedėja Rasa Eilunavičienė. – Labai svarbu gyvūną pasirinkti tinkamai – jeigu, pavyzdžiui, mėgstate daug keliauti ir neturite galimybės augintinio pasiimti drauge, šuns geriau neauginti. Be to, jeigu dažnai iškylaujate, pagalvokite, ar kas sutiks prižiūrėti jūsų gyvačių, driežų bei kitų „mielų padarėlių“ ūkį“. Laidos „Mūsų gyvūnai“ žiūrovai turi unikalią galimybę pasidairyti po tarptautines šunų, kačių, jūrų kiaulyčių ir kitų gyvūnų parodas, pagilinti žinias apie šunų ir kačių veisles, išgirsti naudingų patarimų, kaip prižiūrėti tiek įprastus, tiek ir egzotinius augintinius.

Filmuoti laidą „Mūsų gyvūnai“ kūrybinei grupei visada smagu, tik reikia atidžiai stebėti, ar koks gyvūnas nesusiruošė keliauti drauge – kelioniniame kameros krepšyje įsitaisyti yra mėginusios bent kelios katės, šuo, triušis, lindo šeškai, voras – visų net neišvardinsi. Būta ir ne tokių smagių nuotykių – rengiant naujojo sezono reportažą apie vokiečių aviganius, vienas filmuojamas keturkojis herojus taip džiaugsmingai atlėkė pasisveikinti su laidos autore, kad šoktelėjęs nagais net per palaidinę perrėžė jai ranką.

Veislių pristatymai, reportažai iš parodų, naudingi profesionalų patarimai, pasakojimai ne tik apie augintinius, bet ir jų šeimininkus, įdomybės akvariumininkams ir egzotinių gyvūnų augintojams, gyvūnų dresūros ypatumai, įdomybės iš gyvūnų pasaulio – tai tik dalis to, ką savaitgaliais išvysite žiūrėdami laidą „Mūsų gyvūnai“.

Mūsų tikslas –

smagiai ir įdomiai teikti visuomenei objektyvią, kokybišką informaciją apie gyvūnus, jų augintojus bei mylėtojus. Profesionalumas, originali medžiaga ir meilė gyvūnams padeda sukurti informatyvias, šviečiamąsias ir pramogines laidas plačiai gyvūnų augintojų ir mylėtojų auditorijai.

Mūsų vizija –

ugdyti atsakingą požiūrį į mūsų mažuosius draugus. Mokyti elgtis profesionaliai su savo augintiniu. Būti jam ne tik puikiu šeimininku, bet ir kasdienės smagios veiklos kompanjonu.

Mūsų temos –

Veislių pristatymai. Išsamiai ir nuosekliai pasakojama apie šunų, kačių ir kitų gyvūnų veislių privalumus bei trūkumus: kilmė, paskirtis, kokiems žmonėms tinka, kaip augintinis; apie santykius su vaikais, sveikatą. Laidoje dalyvauja geriausi tos veislės atstovai, profesionalūs veisėjai, dresuotojai, veterinarijos gydytojai bei kiti ekspertai, turintys patirties auginant, dresuojant ir prižiūrint pristatomą veislę.
Pasakojimai apie gyvūnų mylėtojus ir augintojus, kurie nuoširdžiai rūpinasi bei globoja savo augintinius, puoselėja meilę ir gerumą mažesniems už mus, neretai aukodami savo laiką ir pinigus.
Reportažai iš zoologijos sodo. Prityrę specialistai pasakoja apie egzotinius ir retus gyvunus, jų priežūrą bei laikymo sąlygas.
Povandeninis pasaulis Jūsų namuose. Specialistų ir mėgėjų patarimai, kaip prižiūrėti ir puoselėti akvariumą, kad jis džiugintų jūsų ir jūsų draugų akis.
Profesionalų patarimai įvairiais Jūsų augintinio priežiūros, sveikatos, grožio klausimais.
Konkursai, įdomybės sueikia puikią progą pasitikrinti savo žinias, prisiminti ar sužinoti naują informaciją apie gyvūnus.
Rasa EILUNAVIČIENĖ

Rasa EILUNAVIČIENĖ

Žurnalistė, autorė ir laidos "Mūsų gyvūnai" vedėja. Reportažus bei laidas apie gyvūnus kuria nuo 1991 metų ir per tą laiką sukaupė didelį žinių bagažą naminių ir laukinių gyvūnų tema.


Dalintis FacebookDalintis Google PlusDalintis su draugu

Rašykite mums:

 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skambinkite:

1998-2019 Laidą "Mūsų gyvūnai" kuria UAB Media Volpe. Visos teisės saugomos.
google-site-verification: googlebded0ab8a631affe.html