Šunų bėgimo varžybos

Rudaminos vėjas 2016

Šunų bėgimo varžybos „Rudaminos vėjas 2016“

Šunų būna įvairiausių. Didelių ir mažų, kilmininkų, madingų ir nelabai... Ir visiems jiems svarbiausiu dalyku gyvenime tampa – jų šeimininkas. Maitintojas, autoritetas ir geriausias draugas. Tik štai parodose visai kiti žmonės, vadinami teisėjais, sprendžia – ar šuo geras, ar jis gražus – ar ne, ar taisyklingos jo linijos, ar graži uodega, ar šuo tinkamas podiumui, namams ar ne. Rudaminos miestelio šunų mylėtojai nusprendė pakeisti tokią tradiciją.

Jie nusprendė, kad šunys yra visi gražūs, jeigu juos myli šeimininkai ir visai nesvarbu – kur yra uodega, ar yra uodega, kokios ausys, kokia veislė, ar visai beveislis – svarbu, kad jis mylimas ir jis gali dalyvauti varžybose, kuriose jo niekas nematuos, nežiūrės ar ausys teisingai įstatytos, ar uodega lygi. Svarbiausia, kad jis nubėgtų 100 metrų atstumą.

100 metrų trasa įveikiama paprastuoju būdu. Šeimininkas turi bėgti pirmas, kuomet jis mano galima paleisti šunį, jis mosteli ranka ir šuo paleidžiamas. Šuo bėga tol, kol pasiekia finišą .

Visi varžybų dalyviai gavo po medalį. Na, o kad išlaikyti formalumus pranešame, kad tarp mergaičių greičiausiai - per septynias ir šešias dešimtąsias sekundės 100 metrų distanciją įveikė vokiečių aviganė Lokė Šarmas su šeimininku Martynu Rutkumi, berniukų tarpe nugalėjo vokiečių aviganis Mauras su šeimininku Raimondu Girnium, distanciją nubėgęs per septynias ir penkias dešimtąsias sekundės.

Šaltinis: Laidos “Mūsų gyvūnai” reportažas

  • Balerinos Kristinos Tarasevičiūtės katė
  • Latviška penkių eurų moneta
  • Apie kates
Dalintis FacebookDalintis su draugu

rud-1
rud-2
rud-3
rud-4
rud-5
rud-6
rud-7
rud-8
rud-9
rud-10
rud-11
rud-12
rud-13
rud-14
rud-15
rud-16
rud-17
rud-18
rud-19
rud-20
rud-21
rud-22
rud-23
rud-24
Viliaus Rekevičiaus nuotr.

Rašykite:

  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skambinkite:

UAB Media Volpe
1998-2022 Laidą "Mūsų gyvūnai" kuria UAB Media Volpe. Visos teisės saugomos.
google-site-verification: googlebded0ab8a631affe.html