Druskininkų oro uoste varžėsi gražiausi Lietuvos ir užsienio šunys

Druskininkų oro uoste varžėsi gražiausi Lietuvos ir užsienio šunys

Rugpjūčio 5 – 7 dienomis Druskininkų oro uosto teritorijoje vyko vienas svarbiausių kinologų metinių renginių.

Lietuvos kinologų draugijos organizuotų tarptautinių šunų parodų ringuose varžėsi daugiau kaip 1600 įvairių veislių šunų ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio. Gausiai parodoje dalyvavo kinologai iš Estijos, Suomijos, netrūko svečių ir kitų kaimyninių šalių. Nepaisant alinančio karščio ir pliaupiančio lietaus renginys sulaukė ne tik dalyvių, bet ir smalsių lankytojų dėmesio. Čia buvo galima išvysti įvairiausių veislių keturkojų – didelių ir mažų, gauruotų ir trumpaplaukių, pabendrauti su jų veisėjais. LKD mokymo centro komanda kartu su kinologijos savanoriais visas tris dienas pristatinėjo edukacinę pramoginę programą „Vasara su šunimi“, kurioje visi norintys galėjo konsultuotis šunų pasirinkimo ir auginimo klausimais.

Dvidešimt trijuose parodos ringuose šunims teisėjavo iš Prancūzijos, Ispanijos, Portugalijos, Liuksemburgo, Italijos, kitų šalių kinologijos ekspertai, o teisėja Janelle Robbins į parodą atvyko net iš Australijos. Jau pirmą parodos dieną lyderiu tapo Elenos Miliauskienės čiau čiau vardu Guči Liūto Guolis, kurio išskirtinė žydra spalva pakerėjo visus. Antrąją dieną gražiausiu šunimi buvo išrinktas Astos Plečkaitienės airių seteris Karmino Made Keep On Going, o trečiąją – šiauliečio Ryčio Mankaus bladhaundų veislės kalytė Kafka Monologas. Gražiausiu visų trijų parodų šunimi buvo išrinktas svečių iš Rusijos prancūzų buldogas A‘vigdors Zana-Zan, kuris savo šeimininkams laimėjo pagrindinę „Supreme“ taurę.

Be šunų varžymosi ringuose, žiūrovai stebėjo šunų dresūros mokyklos „Laukinė orchidėja“ auklėtinių pasirodymus, kuriuose keturkojai demonstravo klusnumą ir pasitikėjimą žmogumi. Stiprių, kovinių šunų veislių entuziastai galėjo mėgautis šunų jėgos sporto pristatymu, kurį surengė „Stiprių šunų“ komanda.

Šaltinis: musugyvunai.lt

  • Havanos bišonų veislės šuniukai
  • Snieginis leopardas
  • Kavalieriaus karaliaus Karolio spanielio šuniukas su katinu
Dalintis FacebookDalintis su draugu

SP_1
SP_3
SP_4
SP_5
SP_6
SP_7
SP_9
SP_10
SP_11
SP_12
SP_15
SP_16
SP_17
SP_19
SP_20
SP_22
SP_23
SP_25
SP_26
SP_27
SP_28
SP_29
SP_30
SP_31
SP_32
SP_35
SP_36
SP_37
SP_38
SP_39
SP_40
SP_41
SP_42
SP_43
SP_44
SP_45
Viliaus Rekevičiaus nuotr.

Rašykite:

  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skambinkite:

UAB Media Volpe
1998-2022 Laidą "Mūsų gyvūnai" kuria UAB Media Volpe. Visos teisės saugomos.
google-site-verification: googlebded0ab8a631affe.html