„DiArchy“ magas Arvydas Gaičiūnas  sulaukė sesės siurprizo

„DiArchy“ magas Arvydas Gaičiūnas sulaukė sesės siurprizo

Prieš pat Naujuosius metus žinomas „DiArchy“ teatro magas Arvydas Gaičiūnas sulaukė sesės Dianos siurprizo – gavo miniatiūrinę leopardo versiją

„Seniai svajojau apie naminį gyvūną, tačiau nesitikėjau namuose auginti leopardo!“- sako nustebęs magas. Nepaisant viso grožio, plėšrūnas nėra sukurtas namų sąlygoms.

Arvydas su savo katinu

„Vieną dieną man paskambino sesuo, ir įtartinai paslaptingai pakvietė atvažiuoti į vet. kliniką. Žinau, kad Diana yra gyvūnų mylėtoja ir turi jų visą krūvą - gal kas nutiko, gal reikia pagalbos, pagalvojau tuo momentu. Kai užėjau į gyvūnų gydyklą, dar nesupratau, kas vyksta. Įsivaizduokite, pamačiau narvą, o jame - leopardą! Nesu gyvūnų veislių žinovas, tačiau panašų gyvūną, tik šiek tiek didesnį, mačiau cirke, vaikystėje“, – prisimena „DiArchy“ įkūrėjas.

„Kai atidarėm dureles, išvydau neįtikėtino grožio padarą. Jis pirmiausia pasisveikino su manimi savo letena paliesdamas mano ranką. Paskui pradėjo murkti ir lipti ant rankų, tuo įtikindamas mus, kad vienas uždarytas sėdėti nebenori“, – laukinės išvaizdos gyvūno draugiškumu ir švelnumu stebėjosi Arvydas.

Bengalijos veislės katinas

Nustebinti magą, sukurti netikėtumo akimirką - tai tikras iššūkis!

Visi mes žinome, kad suteikti gyvūnui namus - reiškia prisiimti atsakomybę daugeliui metų. Arvydas jau buvo nusprendęs, kad nori augintinio, tik negalėjo apsispręsti, ką pasirinkti? „Rezgiau planą kelis mėnesius. Siurprizą pavyko padaryti dėl netikėtumo faktoriaus, - detales prisimena mago sesuo Diana Gaičiūnaitė-Dirmė. – Tai nebuvo spontaniškas sprendimas. Svarbu atsiminti, kad gyvūno niekada negalima dovanoti! Tai nėra daiktas! Augintinis gali būti priimtas į šeimą tik kaip naujas jos narys. Pati esu „šunininkė“. Su vyru auginam du šunis ir katę. Idėja parinkti Arvydui tinkamą šuniuką buvo atmesta, nes brolio dienos režimas dažnai keičiasi, kitaip tariant, jo išvis nėra“, – šypsosi Diana.

Arvydas ir Diana

Murkiantis bičiulis - štai ko reikia!

Kačių šeimos atstovai yra vieni paslaptingiausių gyvūnų Žemėje, ir teigiama, kad turi antgamtinių galių. Manoma, kad jie turi devynias gyvybes, geba išgydyti žmonių ligas, ir net susisiekti su kitu pasauliu.

„Domėdamasi šia veisle sužinojau kai ką naujo, - sako Arvydo sesuo. - Pasak legendos, prieš daugelį metų laukinė leopardo katė įsimylėjo paprastą naminį katiną. Deja, pagal gamtos dėsnius ši sąjunga buvo pasmerkta ir negalėjo turėti ateities. Tada įsikišo patyrę veisėjai ir jau 1960-aisiais pasirodė nauja kačių veislė - miniatiūrinė ir visiškai naminė leopardo versija. Nuostabi ir nepakartojama Bengalijos katė! Tiesą sakant, bengalų išvaizda gali suklaidinti: iš pirmo žvilgsnio priešais jus – tikras plėšrūnas, grakštus ir didingas. Tačiau šios veislės atstovai „laukinius“ genus paveldėjo tik 15-20 procentų. Bengalijos kačių žaismingumas, meilumas ir smalsumas neskiria nuo paprastų naminių kačių.

Šios veisles atstovai turi labai įdomų charakterį. Tai protingi, mėgstantys žaisti gyvūnai. Jie puikiai sutaria su žmonėmis. Bengalai yra labai „kalbūs“ ir mėgsta „dainuoti dainas“: turi pavydėtiną balso spektrą ir savotišką repertuarą. Tokiems „koncertams“ jie reikalauja atitinkamo dėmesio – tikros žvaigždės! Bengalų katės - tai reta, egzotiška veislė, todėl tinkamo kačiuko ieškojau ne vieną savaitę. Pagaliu suradau patikimą veisėją“, – dalijasi magė.

Mintis paimti į namus gyvūną kilo tada, kai užaugo sūnus.

Šį rudenį žinomo mago Arvydo Gaičiūno sūnui sukako 20 metų. Tėčio ir senelio vardą paveldėjęs Arvydas jaunesnysis taip pat apsidžiaugė nauju gyventoju.

„Gyvenom dviese viename bute, tačiau būdavo taip, kad kelias dienas nesimatydavom. Aš naktimis dirbu studijoje, tapau paveikslus. Sūnus kuria dainas ir įrašinėja muziką. Kūrybinis procesas reikalauja susikaupimo. Todėl vienas kito sutarėm netrukdyti, – prisipažįsta artistas.

- Dabar, kai turim, kuo rūpintis, dažniau susitinkame virtuvėje. Aš gaminu valgyti sūnui, o jis maitina katiną,- pasakoja magijos meistras. – Katės yra įdomūs gyvūnai. Juos visada gaubia tam tikra paslapties aura.“

Šaltinis: „DiArchy“ teatro pranešimas spaudai

Dalintis FacebookDalintis su draugu

Rašykite:

  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skambinkite:

UAB Media Volpe
1998-2022 Laidą "Mūsų gyvūnai" kuria UAB Media Volpe. Visos teisės saugomos.
google-site-verification: googlebded0ab8a631affe.html