• slide_3

  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

 • Slide_2


  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

Sekmadienį, rugsėjo 24 dieną, 11:30

Sekmadienį, spalio 1 dieną, 11:30

Laidoje "Mūsų gyvūnai" per LRT žiūrėkite:

Labradoro retriveris – daugelio svajonių šuo. Vien jo draugiškas žvilgsnis ir švelnus kailiukas tarytum žada, jog tai ne tik puikus kompanjonas, bet ir labai prieraišus, paklusnus šuo. O koks jis yra iš tiesų? Ką sako veislės standartas? Blondinas? Briunetas? Lėtas? Energingas? Švelnus? Sargus? Kaip jis sutaria su vaikais? Ar tinkamas tarnybai? Apie šios veislės keturkojus, kalbės ne tik jų veisėjai, bet ir ypatybes atskleis veterinarijos gydytojas.

Išduosime paslaptį - visai neseniai LTV laidos ,,Labas rytas“ vedėjas Arnas Mazėtis įsigijo būtent retriverių veislės šunytį. Apie savo augintinio Bario išdaigas laidoje pasakos ir naujai iškeptas šuns šeimininkas.

Labradorų retriveris

Ar žinote, kaip atrodo mažiausios pasaulio katės? Singapūro pilkakailės ir žaliaakės tokiomis pripažintos oficialiai. Suaugusi katė sveria vidutiniškai du kartus mažiau nei daugelis kitų kačių – vos 1,5-2 kilogramus. Nors Lietuvoje jų yra visai nedaug, mes nufilmavome ne tik Singapūro kates, bet ir jų mažylius. Susiglaudę ir miegantys kačiukai labiau primena porcelianines statutėles. Veislyno, kuriame lankėmės, šeimininkė Dovilė pasakoja, kad kažkada šios katės gyveno Singapūro gatvėse. Kai mieste lydavo lietus, katės (būdamos mažutės) lengvai galėdavo pasislėpti siauruose lietaus vamzdžiuose. Tuo, žinoma, miestelėnams pridarydamos daug rūpesčių. Todėl buvo įsakyta jas naikinti. Tačiau vieną kačiukų porelę išgelbėjo amerikiečių pora. Esą, taip pasauliui išgelbėjo ir Singapūro kačių veislę. Tačiau, tai veikiau graži legenda.

Singapūrų veislės katės

Auginant narveliuose graužikus, būtina rūpintis jų švara. Tai, ko gero, ne pats maloniausias užsiėmimas juos auginantiems vaikams, tačiau tvirtiname, kad labai svarbus sveikatą užtikrinantis rūpestis. Su veterinarijos gydytoja kalbėsimės apie jūrų kiaulyčių higieną: kada ir kaip kirpti nagučius, ar reikia kiauliukus maudyti, valyti jiems ausis, šukuoti, kada keisti kraiką? Nagų karpymo procedūrose pozuos vienuolikmečio Martyno jūrų kiauliukas, vardu Bruolis.

Jūrų kiaulytės

Naudinga informacija ir įdomybės laidoje „Mūsų gyvūnai“ - sekmadienį, 11.30 per LRT televiziją.

Dalintis FacebookDalintis su draugu

Rašykite:

 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skambinkite:

UAB Media Volpe
1998-2022 Laidą "Mūsų gyvūnai" kuria UAB Media Volpe. Visos teisės saugomos.
google-site-verification: googlebded0ab8a631affe.html