• slide_3

  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

 • Slide_2


  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

Sekmadienį, spalio 29 dieną, 11:30

Sekmadienį, spalio 29 dieną, 11:30

Laidoje "Mūsų gyvūnai" per LRT žiūrėkite:

Supažindinsime su judriaisiais grifonų veislės šuniukais. Puikiais kompanionais, nors mažais, bet vikriais ir tvirtais šunyčiais, galinčiais smagiai bėgti su šeimininkais net rytinio bėgimo takeliu. Papasakosime, kaip išveisti tokie originalios išvaizdos keturkojai. Šiandien grifonų yra trys veislės – tai Briuselio grifonas, Brabanto grifonas ir belgų grifonas. Apie visų trijų veislių atstovus sekmadienio laidoje pasakos augintojai, ekspertai ir kiti specialistai.

Grifonų veislės šunys

Dvylika žiurkėnų ir katinas – štai toks dizainerės Viktorijos Jakučinskaitės augintinių komplektas. Išsiaiškinsime katino ir žiurkėnų pabėgimo planus. Pasakojimas apie keliauninkus žiurkėnus ir pralinksmins, ir nuliūdins. Iš pradžių buvo 12 žiurkėnų, kurie su dizainerės Viktorijos Kučinskaitės šeima išvyko atostogų į Italiją. Kas nutiko svečioje šalyje, kaip prie to nagus prikišo vietinis ežys, ir kas dabar karaliauja Viktorijos šeimoje – atskleisime reportaže.

Dizainerė Viktorija Jakučinskaitė

Aiškinsimės, kur miega šunys: savo guolyje ar šeimininkų lovoje. O kur jie turėtų miegoti? Neurologai teigia, kad augintinis lovoje – tai viena iš miego sutrikimo priežasčių. Psichologai sako, kad šuo suteikia ramybės ir saugumo jausmą. Šeimos gydytojai susirūpinę dėl higienos. Savo miego istorijas pasakos šunų šeimininkai. Žvilgtelėjome ir iš kitos pusės. O kaip geriau šuniui? Ką atsakė kinologas, sužinosite pažiūrėję laidą „Mūsų gyvūnai“.

Šunų miegojimo vieta

Naudinga informacija ir įdomybės laidoje „Mūsų gyvūnai“ - sekmadienį, 11.30 per LRT televiziją.

Dalintis FacebookDalintis su draugu

Rašykite:

 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skambinkite:

UAB Media Volpe
1998-2022 Laidą "Mūsų gyvūnai" kuria UAB Media Volpe. Visos teisės saugomos.
google-site-verification: googlebded0ab8a631affe.html