• slide_3

  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

 • Slide_2


  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

Sekmadienį, spalio 22 dieną, 11:30

Sekmadienį, spalio 22 dieną, 11:30

Laidoje "Mūsų gyvūnai" per LRT žiūrėkite:

Pokalbis su populiaria TV laidų vedėja Beata Nicholson apie jos garbanius augintinius. Kaip ir kodėl įsigijo būtent tokius šunis? Ar jie skiriasi tik spalva? Kurio šeimos nario šunyčiai klauso labiausiai? Ką Beata galvoja apie kates? Kalbėsime ir apie paklusnumo (dresūros?) pamokas, ir, žinoma, apie skanėstus, kuriuos šuniukai nugvelbia Beatos virtuvėje. Nepatikėsite, bet, pasirodo, mažieji keturkojai sugeba pasiglemžti net tortą.

Beata Nikolson ir Rasa Eilunavičienė

Jei katinas apgraužia augalus, iškapsto vazone žemes arba ten atlieka gamtinius reikalus, priežastys gali būti dvi. Pirmoji – katinai mėgsta skabyti augalų lapus ir kramtyti žolę. Pastaruoju atveju tinkamos augintiniui katžolės galima užsiauginti patiems arba įsigyti specializuotose parduotuvėse. Tada keturkojų grakštuolių kiti augalai nedomins. Antroji netvarkos vazonuose priežastis gali slėptis katino kraiko dėžutėje. Patikrinkite, galbūt metas dažniau keisti kraiką. Kaip atpratinti katinus raustis gėlių vazonuose, parodys ir patars veterinarijos studijų magistrantė Dovilė.

Veterinarijos studijų magistrantė Dovilė

Felinologai, kurie nagrinėja kačių anatomiją, genetiką, fiziologiją, naminių ir laukinių kačių dauginimąsi, papasakos kodėl prieš įsigyjant veislinę katę, verta apsilankyti kačių parodoje. Į ką atkreipti dėmesį ir kaip išsirinkti sau tinkamiausią katę. Grožėsimės įvairiomis veislinėmis katėmis.

Kaip išsiringti veisline katę?

Naudinga informacija ir įdomybės laidoje „Mūsų gyvūnai“ - sekmadienį, 11.30 per LRT televiziją.

Dalintis FacebookDalintis su draugu

Rašykite:

 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skambinkite:

UAB Media Volpe
1998-2022 Laidą "Mūsų gyvūnai" kuria UAB Media Volpe. Visos teisės saugomos.
google-site-verification: googlebded0ab8a631affe.html