• slide_3

  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

 • Slide_2


  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

Sekmadienį, spalio 15dieną, 11:30

Sekmadienį, spalio 15 dieną, 11:30

Laidoje "Mūsų gyvūnai" per LRT žiūrėkite:

Šunų stiprumo varžybos visada sulaukia didžiulio dėmesio. Jose gali dalyvauti tik fiziškai ir psichologiškai stiprūs gyvūnai. Tam, kad tokiais taptų, šeimininkai dirba ilgai ir kantriai, dažnai skirdami visą savo laisvalaikį. Demonstruojama ne tik šuns ištvermė, bet ir psichologinis paruošimas. Kas iš to, jei šuo bus labai stiprus, tačiau blaškysis ir nesusikaups – rungties jis tinkamai neatliks. Laidoje parodysime, kaip šunys varžosi šokdami į aukštį, kovodami greičio take, tempdami didžiulį svorį ir kitose rungtyse. Beje, įdomu tai, kad tokiose varžybose šuns neįmanoma priversti dalyvauti ir kovoti, jei jis nenori arba jam tiesiog nėra nuotaikos. Ar buvo tokių Lietuvoje vykusiose varžybose, pamatysite jau šį sekmadienį.

Šunų stiprumo varžybos

Šiurpių legendų ir paslaptingų pasakų herojės pelėdos – labai paslaptingi paukščiai. Kalbinsime jau iš ankstesnių mūsų laidų pažįstamą jų augintoją – Slavomirą, kuris žavisi šiais dideliais ir plėšriais paukščiais. Šį kartą atskleisime kelias paslaptis, kaip prisijaukinti plėšriuosius paukščius.

Vanagas

Japonų bobteilai - reta kačių veislė. Porą šios veislių atstovų, atvykusių iš Švedijos į tarptautinę kačių parodą Lietuvoje, Kaune, parodysime laidos "Mūsų gyvūnai" žiūrovams. Šeimininkė atskleis savo augintinių charakterį ir priežiūros ypatumus.

Japonų bobteilų veislės katė

Šuo ir kūdikis. Kaip supažindinti šunį su naujuoju šeimos nariu – kūdikiu? Aišku viena – šunys pamilsta šeimininkų vaikus, vaikai pamilsta šunis. Tačiau vis tiek jie vieni kitiems yra labai pavojingi. Žinoma, didesnis pavojus gresia kūdikiui. Aiškinsimės, kaip supažindinti, o dar svarbiau, pasiekti abipusio supratimo ir saugios aplinkos vaikui namuose. Savo patirtimi dalinsis jaunos mamos, o kinologai pateiks vertingų patarimų, pav., ką daryti, kad kūdikiui pradėjus verkti, šuo be jokio erzelio ir pykčio, netgi priešingai, patenkintas keliautų į savo guolį.

Šuo ir kūdikis

Naudinga informacija ir įdomybės laidoje „Mūsų gyvūnai“ - sekmadienį, 11.30 per LRT televiziją.

Dalintis FacebookDalintis su draugu

Rašykite:

 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skambinkite:

UAB Media Volpe
1998-2022 Laidą "Mūsų gyvūnai" kuria UAB Media Volpe. Visos teisės saugomos.
google-site-verification: googlebded0ab8a631affe.html