• slide_3

  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

 • Slide_2


  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

Sekmadienį, rugsėjo 10 dieną, 11:30

Sekmadienį, rugsėjo 10 dieną, 11:30

Laidoje "Mūsų gyvūnai" per LRT žiūrėkite:

Vieni vaikai į namus parsineša šuniuką, kiti - kačiuką, o štai septynmetė Liepa iš mokyklos parsinešė gelsvą viščiuką. Kas galėjo pagalvoti, kad iš jo išaugs gaidys! Maža to, pentinuotas gražuolis taps visos šeimos numylėtiniu ir mergaitės draugu. Kaip tai įmanoma? Žiūrėkite reportaže.

Gaidelis

Jei dairotės šuns šeimai su vaikais, galbūt vertėtų atkreipti dėmesį į korgių veislės šunis. Jų augintojai visada didžiuojasi ir pabrėžia, kad korgius augina net pati Anglijos karalienė Elžbieta. Tai viena seniausių britų šunų veislių. Žemi, trumpakojai ir trumpaplaukiai. Neišsenkančios energijos. Stiprios sveikatos. Ištvermingi ir ilgaamžiai. Prieraišūs ir sargūs.

Korgių veislės šuo

Vis daugiau žmonių keliauja su savo augintiniais. Lietuvoje beveik kiekvienas traukinys veža po 6-7 keleivius su gyvūnais. Kadangi keleiviai tampa pakantesni, gyvūnų šeimininkai atsakingesni, visai neseniai ,,Lietuvos geležinkelių“ administracija pakeitė lig tol buvusias griežtas taisykles. Nuo šiol sumažėjo dokumentų skaičius, sušvelninti reikalavimai socializacijos testus išlaikiusiems šunims, važiuojant su didesniu augintiniu nereikia prieš parą derinti kelionės. Apie tai, kaip kelionėje jaučiasi ir ką veikia augintiniai, reportažas iš traukinio ir traukinių stoties.

Kelionė traukiniu

Naudinga informacija ir įdomybės laidoje „Mūsų gyvūnai“ - sekmadienį, 11.30 per LRT televiziją.

Dalintis FacebookDalintis su draugu

Rašykite:

 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skambinkite:

UAB Media Volpe
1998-2022 Laidą "Mūsų gyvūnai" kuria UAB Media Volpe. Visos teisės saugomos.
google-site-verification: googlebded0ab8a631affe.html