• slide_3

  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

 • Slide_2


  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

Sekmadienį, lapkričio 5 dieną, 11:30

Sekmadienį, lapkričio 5 dieną, 11:30

Laidoje "Mūsų gyvūnai" per LRT žiūrėkite:

Supažindinsime su tajų katėmis. Jų pirmtakės kilusios iš Tailando, kur natūraliai, beveik be žmogaus įsikišimo, susiformavo ši veislė. Tailande tokios katės vadinamos ypatingai, kas išvertus į lietuvių kalbą reiškia ,,Mėnulio deimantas“. Iš tiesų, tai labai elegantiškos katės. Jos auginamos jau ir Lietuvoje. Beje, daugelis žmonių, išvydę tajų kates parodoje, gana dažnai jas painioja su Siamo katėmis. Ar jos panašios tik iš pirmo žvilgsnio, ar yra ir daugiau panašumų? Kokių spalvų ir atspalvių būna jų kailiukas? Koks jų charakteris? Apie visa tai pasakos kačių augintojai, felinologijos specialistai, ekspertai jau šį sekmadienį.

Tajų veislės katės

Ilgaplaukės ir trumpaplaukės katės. Aiškinsimės, ką daryti, kad namuose būtų kuo mažiau kačių kailio plaukų. Ar tiesa, kad kai kurių ilgaplaukių veislių katės visai nesišeria? Ar geras ir subalansuotas maistas daro stebuklus? Taip pat apie tai, ar kasdien katę šukuodami išvengsime skraidančių pūkų. Patirtimi ir patarimais dalinsis specialistai ir kačių augintojai.

Ilgaplaukių kačių preižiūra

Prie ekranų kviesime ir vyresnių šunų šeimininkus. Jei jūsų šuo jau ,,senjoras“, jo gali nedominti ilgi pasivaikščiojimai, šėlionės ir įvairūs žaidimai. Tad, ką smagaus galima nuveikti su solidaus amžiaus augintiniu? Kur ir kaip geriausia praleisti laisvalaikį? Kas padės keturkojui draugui vėl pasijusti ,,ant bangos“. Svarbu ir šuns sveikata. Kaip pastebėti galimų sveikatos sutrikimų požymius ir laiku kreiptis į gydytoją veterinarą? Taip pat dresūros pamokėlė ,,senjorams“. Visa tai pamatysite laidoje „Mūsų gyvūnai“.

Ką veikti su šunimi senjoru

Naudinga informacija ir įdomybės laidoje „Mūsų gyvūnai“ - sekmadienį, 11.30 per LRT televiziją.

Dalintis FacebookDalintis su draugu

Rašykite:

 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skambinkite:

UAB Media Volpe
1998-2022 Laidą "Mūsų gyvūnai" kuria UAB Media Volpe. Visos teisės saugomos.
google-site-verification: googlebded0ab8a631affe.html