• slide_3

  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

 • Slide_2


  "Mūsų gyvūnai"

  Jie - mūsų gyvenimo dalis

Sekmadienį, lapkričio 12 dieną, 11:30

Sekmadienį, lapkričio 12 dieną, 11:30

Laidoje "Mūsų gyvūnai" per LRT žiūrėkite:

Jei dažnai pametate daiktus, ne bėda. Tereikia įdarbinti šuns nosį. Tęsime pasakojimą apie vyresnio amžiaus šunis ir ką smagaus su jais galima nuveikti. Parodysime dresūros pamokėlę, kurioje šunį mokysime surasti šeimininko pamestus daiktus, pavyzdžiui, automobilio raktelius.

Ką veikti su šunimi senjoru

Daugiaspalvės loriketos pribloškia savo grožiu ir draugiškumu. Jos tokios smalsios ir drąsios, kad bet kas gali maitinti iš rankų. Tik jokių grūdinių kultūrų! Jos lesa itin gerai sunokusius vaisius, žiedadulkes ir nektarą. Šios papūgėlės kilusios iš Naujosios Gvinėjos ir Australijos. Reportaže papasakosime apie jų būdą, patelių ir patinėlių meilės giesmes bei serialų vertus santykius. Bus ir apie žemiškus dalykus – jos ne tik dažnai maitinasi, bet ir tuštinasi kas septynias minutes! Galite nuspėti, koks pavojus gresia, kai jos yra virš žmogaus. Tačiau šis pavojus nepraeina ir žmogui esant atokiau. Kodėl, pasakosime laidoje.

Daugiaspalvės loriketos

Pažintis su Trobos tigre įkvėps kilniems darbams. Balerina Kristina Tarasevičiūtė pasakos apie savo augintinę - smalsią, atsargią, pašėlusią ir dievinančią makaronus katę. Tai du metus ieškota augintinė, kuri dabar saugo namus ir palaimingai lepinasi. Sužinosite, ką ji veikia, kai šeimininkė gastroliuoja, kaip jos, rainosios, vos nenugvelbė kieme skraidančios plėšrūnės varnos ir kaip ji daro „masažus“ šeimininkės lovoje. Apie visa tai jau sekmadienio laidoje.

Balerina Kristina Tarasevičiūtė

Naudinga informacija ir įdomybės laidoje „Mūsų gyvūnai“ - sekmadienį, 11.30 per LRT televiziją.

Dalintis FacebookDalintis su draugu

Rašykite:

 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skambinkite:

UAB Media Volpe
1998-2022 Laidą "Mūsų gyvūnai" kuria UAB Media Volpe. Visos teisės saugomos.
google-site-verification: googlebded0ab8a631affe.html