Žaidimas

Įtraukiantis žaidimas gamtos bičiuliams – „SURASK JUOS VISUS 2“!

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras rengia ilgai lauktą praėjusiais metais didelio susidomėjimo susilaukusio žaidimo tęsinį.

Telefonu „pagauk“ dar 100 visoje Lietuvoje aptinkamų įdomių gyvūnų, augalų ir grybų rūšių. Kiek jų pavyks surasti per vienerius metus? Ar būsi pirmas suradęs visas 100 rūšių? Prisijunk prie žaidimo ir pradėk varžytis dabar!

Žaidime gali dalyvauti kiekvienas, prisijungęs prie programėlės iNaturalist, tačiau dėl prizo varžysis tik mokyklinio amžiaus vaikai.

Registracija moksleiviams

Visą reikalingą informaciją apie žaidimą, 100 rūšių sąrašą su trumpais aprašymais ir įdomiais faktais rasi žaidimo knygelėje.

žaidimo knygelė

Knygelę rekomenduojame atsispausdinti A5 formatu (kaip nuotraukose). Ji patogi naudojimui gamtoje. Sąraše galėsite žymėti jau surastas rūšis.

Jei kils su žaidimu susijusių klausimų ar reikės pagalbos, rašykite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kokios taisyklės?

Iki 2022 metų gegužės pirmos dienos žaidimo dalyviai Lietuvoje turės surasti kuo daugiau sąraše pateiktų organizmų rūšių, radinius nufotografuoti ir įkelti į programėlę iNaturalist. Kai kurios šių rūšių yra labai dažnos, randamos net ir didmiesčiuose. O kitos – gerokai retesnės. Už retesnes rūšis dalyviams bus skiriama daugiau taškų. Taigi, jei norite laimėti, neužteks tyrinėti savo kiemo. Visas rūšis surasite tik aplankę miškus, pelkes, pievas ir vaikštinėdami prie vandens telkinių. Kai kurias rūšis bandykite tinkliuku pagauti aukštoje žolėje, kitas nufotografuokite kantriai laukdami prie lesyklėlės. Vasarai pasibaigus paieška tęsis, nes kai kurie organizmai aptinkami tik rudenį, žiemą arba pavasarį.

2022 metų gegužės mėnesį daugiausiai taškų surinkę žaidėjai bus apdovanoti!

Kaip žaidime sekasi jums ir kitiems žaidėjams gali stebėti čia:

Linkime sėkmės žaidime ir prasmingo laiko gamtoje!

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro informacija

Dalintis FacebookDalintis su draugu

Rašykite:

  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
  • Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Skambinkite:

UAB Media Volpe
1998-2022 Laidą "Mūsų gyvūnai" kuria UAB Media Volpe. Visos teisės saugomos.
google-site-verification: googlebded0ab8a631affe.html